نتایج جستجو برای عبارت :

جهات خصوصی و عمومی جرم اختلاس

تعریف جرم اختلاس
در صورت برداشت اموال دولتی و غیر دولتی به وسیله ی کارمندان و کارکنان دولت
و یا وابسته به دولت که به صورت غیر قانونی صورت می گیرد، جرم اختلاس گفته می شود.

اختلاس نوعی از کلاهبرداری به حساب می آید که اکثرا به شکل برنامه ریزی شده
و بدون رضایت و آگاهی دیگران و به صورت پنهان انجام می شود.
از دید فقهی نیز اختلاس به بدست آوردن مال با روش های متقلبانه و با حیله گفته می شود.

خیلی از سرمایه ها و اموال کشور در اختیار دولت می باشد و خطر
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
خبر اختلاس  کام ایرانیان را در روزهای پایانی سال تلخ کرد.
وتحمل فشار های اقتصادی را بسیار سخت و آستانه تحمل را به شدت کاهش داد
این اختلاس ها برای من چند چیز را ثابت میکند
اول 
اینکه هرچه بدبختی هست بخاطر سؤمدیریت است و ارتباطی با سیاست های خارجی و تحریم و...ندارد
دوم
ارتباط یا عدم ارتباط با آمریکا و اروپا و انگلیس مشکلی را حل نمی کند
سوم
کشور فوق العاده ثروتمند و پر درآمدی داریم که با ا
مبارزه با رانت و اختلاس می تواند از معبر "امر به معروف و نهی از منکر" تجلی پیدا کند ! این دو با هم رابطه ی عکس دارند! اگر "این" کم شود "آن" زیاد می گردد!
مبارزه با اختلاس و رانتخوری ها و دزدی ها و ارتزاق ناصواب از بیت المال، فقط کار نهادهای نظارتی و صاحبان سِمَت نیست! من و تو نیز دخیلیم!
اگر در جامعه ای امر به معروف و نهی از منکر توسط مردم یک جامعه عملی شود، ریسک اختلاس و بیت المال خوری! بالا می رود.اما چه کنیم که عموم مردم بخاطر آسیب های بعدی و به خطر
قضیه از این قراره که شما مرتکب اختلاس میشین؛ به عنوان مثال شما مبلغ یک میلیارد تومن در سال ٩٤ اختلاس میکنید، با یک میلیارد تومان چیکار میکنید؟ ٥٠٠ میلیون میدید یک باب منزل میخرین ١٢٠ متر از قرار متری ٤ میلیون تومان و ٥٠٠ میلیون تومان دیگه اش هم میدید به یک خودرو پورشه.... زمان میگذره و سال ٩٨ بالاخره میگیرنتون.
طبق تبصره ١ ماده ٥ قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء و اختلاس: "در صورتیکه میزان اختلاس تا پنجاه هزار ریال باشد مرتکب به ششماه تا سه س
بسم الله الرحمن الرحیم
خبر اختلاس  کام ایرانیان را در روزهای پایانی سال تلخ کرد.
وتحمل فشار های اقتصادی را بسیار سخت و آستانه تحمل را به شدت کاهش داد
این اختلاس ها برای من چند چیز را ثابت میکند
اول 
اینکه هرچه بدبختی هست بخاطر سؤمدیریت است و ارتباطی با سیاست های خارجی و تحریم و...ندارد
دوم
ارتباط یا عدم ارتباط با آمریکا و اروپا و انگلیس مشکلی را حل نمی کند
سوم
کشور فوق العاده ثروتمند و پر درآمدی داریم که با ا
بسم الله الرحمن الرحیم
یا ابافاضل ادرکنی
فقط میتوانم بگویم پروفسور مجیدسمیعی نیازی به اختلاس ندارد،دنیا به پایش پول میریزد،
تا دیروز نام اختلاس ها با الف و ب و جیم و دال بود حال که نوبت به آبروی ایرانیان در جهان شد،نامش درشت و شفاف درخشید؟؟؟
بدا به حالمان
یاد تهمت کفر به ابوعلی حسین سینا
و شهادت سهروردی ها افتادم
و غربت فردوسی ها در زمان غزنویان
شاید اختلاس گران برای جلوگیری از نابودی خود و تهدید کردن بزرگان این مملکت میخواهند بگویند برای
نظام اسلامی، جهان و جامعه‌ای را می‌خواهد بسازد پیشرو، با ارزش‌های متعالی، متدیّن، پایبند به شرایع الهی، با گستره‌ی بی‌انتهای افق دید. نگاه انسانی که در جامعه‌ی اسلامی و نظام اسلامی زندگی میکند، برای آینده هیچ محدودیّتی ندارد، در هیچ جهتی؛ نه‌فقط در جهات معنوی، [بلکه] در جهات مادّی و در جهات علمی، هیچ محدودیّتی وجود ندارد؛ افق دید، بسیار جلوتر و پیشتر و فراتر از آن چیزی است که بلندهمّتان عالم قائلند؛ در جامعه‌ی اسلامی، افقِ دید، خیلی
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
در عزاداری سید و سالار شهیدان آداب و رسومی وارد شد که بعضی علما  آنرا بدلیل  وهن شیعه حرام دانستند...
سوال این جاست آیا تنها حکومت شیعه در جهان که کوچکترین حرکت حاکمان و مسئولان و کارگزاران حتی دون پایه ترین سرباز زیر بزرگترین ذره بین وهابی ها و صهیونیست می باشد،تا نقطه ضعفی یافته و آنرا دست آویزی بر رد اعتقادات شیعه سرخ علوی قراردهند
اختلاف طبقاتی اختلاس و حقوق های نجومی باعث وهن سی

درکلیسا، جک از دوستش ماکس می پرسد: «فکر می کنی میشه هنگام دعا کردن سیگار کشید؟»ماکس میگه: «چرا از کشیش نمی پرسی؟»
جک نزد کشیش می رود و می پرسد: «می توانم وقتی در حال دعا کردن هستم، سیگار بکشم.»کشیش پاسخ می دهد: «نه، پسرم، نمیشه. این بی ادبی است.»جک نتیجه را برای دوستش ماکس بازگو می کند.ماکس میگه: «تعجبی نداره. تو سئوالت رو درست مطرح نکردی. بگذار من بپرسم.»ماکس نزد کشیش میره و می پرسه « وقتی در حال سیگار کشیدنم می تونم دعا کنم؟»کشیش مشتاقانه پا
«این‌همه اختلاس، این‌همه
فساد! آقا همه سروته یه کرباسن، وگرنه چرا رهبری کاری نمی‌کنه؟»، «برجام! برجام رو
هم خود رهبر تأیید نکرده! فکر می‌کنی بدون اجازه رهبری تو این مملکت می‌شه کاری
کرد؟»، «کارخونه‌ها همه دارن تعطیل می شن! این‌همه بیکار، این‌همه گرونی! بعد رهبر
هیچ کاری نمی‌کنه!». شاید شما هم از این دست حرف‌ها کم نشنیده باشید، در تاکسی، در
صف نانوایی، آرایشگاه و هر جایی که بشود از دغدغه‌ها و توقعات گفت. اما راستی چرا؟
چرا باید رهبری ب
سلام دوستان 
این یه قانونه
کارخوب، خوبه و کار بد، بده استثنا هم ندارد
یه مثال 
من هیچ وقت از چراغ قرمز عبور نمی کنم 
اگه هم این کاروکردم حتما کارمهمی داشتم اخه از چراغ قرمز رد شدن چیز
مهمی نیست مگه از دیوار مردم بالا رفتم
یا
من هیچوقت دوبله پارک نمیکنم چون مردم آزاریه
مگه وقتایی که دو دقیقه کارداشته باشم یا اینکه جاپارک نبود گشتم ولی نبود
تازشم وقتی برگشتم یارو گفت اقا من الاف شما شدم چرا دوبله پارک کردی
گفتم بابا مگه چی شده حالا همش دودقیق
قرنطینه خود را چگونه سپری می کنید؟
از صبح تا شب فیلم می بینیم! فیلم هایی که یک عمر است ندیده ایم!
دیدن چرنوبیل را به تازگی به همراه خانواده تمام کرده ایم ... و چقدر همه چیز این فیلم برایمان ملموس بود ... از پنهان کاری و آمار ندادن تا آماده نبودن برای هرگونه بحرانی و اصلا همه چیزش!
دیدن سریال sex education را هم به تنهایی:/ تمام کرده ام. و تا دو روز بعد از دیدن سریال همش با خودم میگفتم "آخه چرااا" . لازم به ذکر است با یکی از شخصیت های سریال همزاد پنداری عجیبی
سام بار یک شرکت خدمات دهنده در استان تهران میباشد که به جهات مختلف استان تهران خدمات باربری ایرائه میدهد.باربری شمال تهران، باربری شرق تهران، باربری مرکز تهران، باربری غرب تهران و باربری جنوب تهران از جمله جهات و باربری و اتوبار هایی هستند که شرکت سام بار (سامانه باربری) خدمات ارائه مینماید.
سام بار دارای سال ها تجربه و خدمات و خودرو های به روز در بهترین امکانات خود را به نواحی مختلف استان تهران در حال ارائه کردن است.
در این مطلب هدف من معرف
به استناد سایت آیین دادرسی دینا بر اساس تبصره دو ماده 18 قانون کانون کارشناسان رسمی دادگستری ، کارشناسان رسمی مکلف اند در امور ارجاعی در صورت وجود جهات رد ، موضوع را به طور کتبی اعلام و از مبادرت به کارشناسی امتناع ‌نمایند ؛ در غیر این صورت متخلف محسوب و به مجازات انتظامی موضوع این قانون محکوم می‌شوند . علاوه بر این جهات ایراد رد کارشناس رسمی همان جهات رد‌ دادرس مندرج در قانون آیین دادرسی مدنی می ‌باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص م
این عشق همچنان بی‌محابا به پیش می‌تازد. عشق، این هنر ظریف و بی‌مثال خداوندی. وفا کنی، وفا می‌بینی و طعم وصال می‌چشی. جفا کنی و بذر فراق بپراکنی، جفا می‌بینی و در آتش خود می‌سوزی. قانون عشق چنین است: یکی ستاندی، هزار از تو ستانده شود. و صدهزار از شما گرچه با یک عشق برابر نیست، باری هزار، مثالی که مکافات عمل بدانی. 
و عشق را انتقام در کار نیست، تنها پاسخ عمل است. یک ضربه زدی، هزار ضربه نوشیدی. یکی جان ستاندی، هزار جان ستانده شد. بهوش باش، عشق ر
راستش من باور نمیکنم کسی که امروز حواسش هست نوبت رو توی صف رعایت کنه، جنس قدیمی رو با قیمت جدید نفروشه، به موقع بره سرکار و به موقع بزنه بیرون، از بند پ استفاده نکنه و ... فردا صبح از خواب بیدار بشه و تصمیم بگیره خدا تومن اختلاس کنه.
نمیگم هرکسی که تخم مرغ میدزده لزوما کارش به شتر دزدی میرسه. ولی اینم باور نمیکنم که کسی که شتر میدزده یه روزی به تخم مرغ های کسی دست نبرده باشه.
هوشنگ معلم ساده و با شرافتی که به زندگی خود قانع است و چشم‌داشت زیادی به
مال دنیا ندارد، اما ناخواسته در مسیری قرار می‌گیرد که زندگی اش تغییر
می‌کند و وارد جریان اختلاس و کلاهبرداری می‌شود. او به شکل غیرمنتظره‌ای
صاحب مال و منال و ثروت بادآورده‌ای شده و از شخصیت قبلی خود فاصله
می‌گیرد. داستان در چند دوره زمانی از قاجار تا به امروز روایت می‌شود.
ادامه مطلب
آخر سال پر حادثه و پر اتفاق و پر خرجی رو از جهات گوناگون میگذرونم...
برای اینکه وا ندم و نگرانی هام رو به خانواده منتقل نکنم و بتونم نگرانی های جدی همسرم رو هم به آرامش تبدیل کنم نیاز به نورانیت و توکل بیشتری دارم...
التماس دعا از همه کسانی که اینجا  رو میخونن...

ای همه خانه نشینانتاب بیاورید زندگی را هنوز!
رنج انقلاب و جنگ و هزاران بی درمان درد دیگر را از سر گذرانده اید،کنار ما هست هنوز موسیقی نگاهتانآنگاه که شقایق بهاری می روید از کناره مقبره کوروش!
چکه نمی کنند دردها از زخم های کهنهاین امتداد یک رنج عظیم است، در قرنطینه تنهایی

با رویش هر دردبهانه ایی به دست کفتار ها می دهیمتا افق های سبز باغ را به خاکستر تریاک بفروشند...
تاب بیاورید،اختلاس نخواهد کرد کسی آمدن بهار رااگرچه دور است منزل خورشید،
شاید فکر کنید یه عکس معمولى از دوران جنگ باشه،ولى متن زیر رو بخونید تا با ماجراى این عکس اشنا بشین...
ماجرای عکس:
ترکش خمپاره پیشونیش رو چاک داده بودازش پرسیدم :چه حرفی برای مردم داریبا لبخند گفت: از مردم کشورم میخوام وقتی برای خط کمپوت میفرستن، عکس روی کمپوت ها رو نکنن!!گفتم داره ضبط میشه برادر یه حرف بهتری بگوبا همون طنازی گفت:اخه نمیدونی سه بار بهم رب گوجه افتاده ...!!
+ لعنت برکسانى که با اختلاس ها یا دروغ هاشون خون همچین آدمایى رو پایمال و خ
پست فطرت هایی هستن که میلیارد میلیارد اختلاس میکنن اونوقت باید تو این ساعت شب صدای دعوای راننده ماشین شهرداری با مرد موتورسواری رو بشنویم که تو این سرما اومده کیسه زباله ها رو پاره میکنه تا لاش چیزی پیدا کنه.باهم درگیر میشن که پاره نکن کیسه ها رو،که حق داره، قبول نمیکنه چون نداره سیر کنه شکم خانواده رو که اینم از رو بدبختی ِ نه بدذاتی‌.خدایا...‌نمیشه تو دنیا خوشحال بود وقتی هنوز حال همه مردم خوب نیست
از دوستان عزیز جهت معرفی چند فیلم خیلی خوب دعوت به همکاری مینمایم :))
- پنج گیگ اینترنتمان را میخواهیم در جهات رشد فرهنگی خرج کنیم(الکی مثلا پس فردا مهلت اتمامش نیست) و فعلا یکیش جوکر است. چند تا عالی دیگر معرفی بفرمایید. باتشکر
#موقت
رییس جمهور گفته از روز شنبه همه چیز به روال عادی برمیگرده
من خیلی استرس دارم
تا حالا هیچ وقت تو روال عادی زندگی نکردم
همش یا جنگ بوده یا قحطی و ویرانی یا آلودگی هوا یا سیل و زلزله یا موج اول و دوم و چندم آنفولانزا یا موشک زدن به هواپیما یا غارت و اختلاس یا برگشت سفینه قبل از پرتاب یا قیمت پراید و گرانی هرچی که بخوای یا صف قند و شکر یا سختگیری تحقیر آمیز محل کار یا کنترل پوشش دم درب و حجاب اجباری یا توهین به شعور یا سرکوب یا سانسور یا ....
روال عادی

به نظر شما بزرگترین دشمن انسان کیست؟ شیطان؟ دوستان ناباب؟ اینها دشمن هستند اما دشمن اصلی چیز دیگری است که در کتابهای معارف اسمش را «نفس» گذاشته اند. پیامبر عزیزمان فرمودند: «اعدی عدوک نفسک التی بین جنبیک؛ بدترین دشمنان تو همان نفس اماره تو است که از همه به تو نزدیکتر و در میان دو پهلویت قرار گرفته است»[1]دلیلیش این است که نفس انسان ضعیف است. زرق و برق دنیا را که می بیند هوس می کند .به هر کدام که می رسد یکی دیگر را هوس می کند. حد و حدودی هم ندار
از دوستان عزیز جهت معرفی چند فیلم خیلی خوب دعوت به همکاری مینمایم :))
- پنج گیگ اینترنتمان را میخواهیم در جهات رشد فرهنگی خرج کنیم(الکی مثلا پس فردا مهلت اتمامش نیست) و فعلا یکیش جوکر است. چند تا عالی دیگر معرفی بفرمایید. باتشکر

+به خاطر لیست پرپیمان فیلم های پیشنهاد شده ثابت می ماند :)
#زن 
یک زن نباید تو خیابون بلند بخنده چون زنه 
یک زن نمیتونه وقتی دلش میگیره از خونه بره بیرون چون زنه و ..... 
این بخش کوچکی از اجحاف در حق زنانی جامعه ایرانی که لیاقت ها و جسارتهاشون در خیلی از امورات از مردهایی که جزبا اختلاس ،دزدی، سوء مدیریت ،رانت خواری و....مملکت رو به ناکجا آباد کشوندن وادعای فهم و شعورشون میشه بیشتر اما افسوس...... 
کاش توی این روز به جای تبریک گفتن به زنان جامعه من 
 به افکار و عقایدشون احترام گذاشته بشه و حرفهاشون شنیده ب
و گاهی هم البته با خودم میگویم خوش به حال شما که پدرانتان مکلایند... بعضا جوری مردم نگاه میکنند گویا ارث پدری‌شان خورده شده است و پدرکشتگی دارند.. بماند که از بعضی جهات به خاطر همین شرایط و نگاهها و تصورات و حاکمیت... و البته حفظ شان لباس و الزامات این زندگی از بعضی امکانات و همراهی‌های پدرانه هم محروم بوده‌ایم.. به هر حال این هم یک نوعی است...
نگفتمت مرو آنجا که پادشات منم
در این سراب فنا چشمه حیات منم
و گر به خشم روی صد هزار سال ز من
به عاقبت به من آیی که منتهات منم
نگفتمت که به نقش جهان مشو راضی
که نقش بند سرا پرده رضات منم
نگفتمت که منم بحر و تو یکی ماهی
مرو به خشک که دریای با صفات منم
نگفتمت که چو مرغان به سوی دام مرو
بیا که قدرت پرواز و پرّ و پات منم
نگفتمت که تو را ره زنند و سرد کنند
که آتش و تبش و گرمی هوات منم
نگفتمت که صفت های زشت بر تو نهند
که گم کنی که سر چشمه صفات منم
نگفتمت که م
در زمان‌های نه چندان دور در جلسات خواستگاری اول از  همه از محاسن اخلاقی و تحصیلات  داماد سخن می‌گفتند و بعد به سراغ پول و خانه می‌رفتند اما حالا از ثروت و خانه می‌پرسند و بعد به سراغ خلقیات خواستگار محترم می‌روند
جامعه ایران عوض شده است انسانیت توسط پول دفن شده است چه بسا پدر مادرهایی که آرزو داشتن فرزندانشان تحصیل کرده و مهندس دکتر و...شوند
جامعه ای که در آن پول مردم و معلمان بالا کشیده میشود تنها یک نظر دارد اونم  اینکه نظر مردم مهم نیست
مطمئنم هیچ وقت این جمعه ای ک گذشت رو فراموش نمیکنم
اولین بار بود ک چنین حسی رو تجربه کردم
بغض و ناراحتی شدید از رفتن کسی ک تابحال ندیدمش
یک حس دل آشوب زیاد ...حس فقدان نزدیک ترین کس به من
حس نبود یک مرد ...
مطمئنن بودن سرباز سلیمانی نعمت بزرگی بود ولی شهادتش نعمت بزرگتریه
شهادتی ک برکت دارد..
ولی با خودم فکر کردم
به اینکه این همه مدت سرمو کرده بودم زیر برف
به بهانه ی اینکه اخبار همش شده تلخ و دزدی و جنگ و اختلاس و...
نگاه نمیکردم 
خودمو دور از وقایع
از هر طرف، به حال جوانان نگاه کن
پر می شوم ز درد ، ز هر سو بخوانی ام
وقتی به حال و روز خودم، فکر می کنم
دارد حرام می شود اینجا جوانی ام
مدرک، هنر، جوانی و سر زندگی، ولی
این ها ملاک سنجش کشور نبوده است
این حجم اختلاس، برای خدای ما
باور بکن که قابل باور نبوده است
من شرم می کنم ز غمِ مرد، سفره اش
گرچه درست، در گذر راه نفت بود...
اما چنان به فقر، دچار و اسیر بود
روزش دقیق، شکل همان چاه نفت بود
من شرم می کنم ز خجل بودن پدر
چون در وجود خسته ی او نان نمانده ا
در زمان‌های نه چندان دور در جلسات خواستگاری اول از  همه از محاسن اخلاقی و تحصیلات  داماد سخن می‌گفتند و بعد به سراغ پول و خانه می‌رفتند اما حالا از ثروت و خانه می‌پرسند و بعد به سراغ خلقیات خواستگار محترم می‌روند
جامعه ایران عوض شده است انسانیت توسط پول دفن شده است چه بسا پدر مادرهایی که آرزو داشتن فرزندانشان تحصیل کرده و مهندس دکتر و...شوند
جامعه ای که در آن پول مردم و معلمان بالا کشیده میشود تنها یک نظر دارد اونم  اینکه نظر مردم مهم نیست
همیشه جواب غیر مذهبی ها به حساسیت مراجع، گشت های ارشاد و مذهبی های افراطی راجع به حجاب این بود: " حالا تمام مشکلات ایران حل شده، فقط مونده چند تا تار موی خانم ها؟ " امروز خبری خوندم که جواب این سوال رو گرفتم. متوجه شدم هیچ مشکلی در ممکلت مهم نیست جز همون چند تا تار مو. اختلاسی که مردمِ عادی رو به خاک سیاه نشونده، اقتصاد خرابی که اکثر مردم و کارگرها رو به فقر رسونده، فقری که مردم رو به دین و اسلام و حتی اخلاقیات بی ایمان کرده، موضوع کم اهمیت تری ن
سلام ایام به کام معاویه گوسفندان مردم کوفه رو می دزدید، فحشش را امیرالمومنین(علیه السلام) می شنید. حالا مسولین اختلاس و کم کاری می کنند، مردم ناآگاه فحشش را به رهبری می دهند. ✅ می گویند که مملکت مملکت آخوندهاست... اما من به تاریخ دویست ساله ی سرزمینم فکر می کنم... ▪من به آقا محمدخان قاجار فکر می کنم که برای قدرت چه بر سر مردممان آورد. مردهایی که کور کرد و زن هایی که.... اما سید علی... چهل سال است که تمام قدرتش را به مردم داده است... چهل سال به پای صندو
در جوامع اسلامی، یعنی جوامع متدین و مذهبی، مشاهده می‌کنیم که دو نفر آدم مدت طولانی با هم زندگی می‌کنند و اصلاً از هم سیر نمی‌شوند، بلکه دلبستگی شان به هم بیشتر می‌شود، اُنس و محبت و وفایشان به همدیگر بیشتر می‌شود، این همان خاصیت تدین و دینداری و مذهبی بودن و جهات خدایی را رعایت کردن است. ۱۳۸۰/۱/۲

چه خبرتونه؟ چههههه خبررررررتونه؟ ارزونی ندارین که دارین!
رفاه ندارین که دارین!
رایانه نه ببخشید یارانه ندارین که دارین!
طرح خانه دار شدن اقشار کم درآمد ندارین که دارین!
سیب زمینی و پیاز ارزون ندارین که دارین!
میدان نفتی بزرگ مکشوفه ندارین که دارین!
مبارزه با اختلاس و فساد مالی و اخلاقی ندارین که دارین!
نت پر سرعت و بدون قطعی ندارین که دارین!
مسئولین دلسوز ندارین که دارین!
ارزش پول ملی ندارین که دارین!
آب و برق و گاز و نفت مجانی ندارین که دارین
حواسمان باشدتماشاگر مسابقه اختلاس گرها نباشیماگر اختلاسگر وابسته به این طرفی ها باشد، آن طرفی ها بوق و کرنا می کنند و اگر وابسته به آن طرفی ها باشد، این طرفی ها.خدای نکرده به خاطر ساکت کردن منتقدین طرفداران جناح مقابل از اختلاسگران جناح مورد اعتماد خود حمایت نکنیم.
به مناسبت ماه رمضان، که این غزل از لطیف‌ترین‌های مولاناست، که فکر کردن به مفهومش دل آدم رو می‌لرزونه، یه چیزی شبیه اینکه خدا بغلت می‌کنه و بغض صد هزار ساله‌ات می‌شکنه.

نگفتمت مرو آن جا که آشنات منم
در این سراب فنا چشمه حیات منم
وگر به خشم روی صد هزار سال ز من
به عاقبت به من آیی که منتهات منم
نگفتمت که به نقش جهان مشو راضی
که نقش بند سراپرده رضات منم
نگفتمت که منم بحر و تو یکی ماهی
مرو به خشک که دریای باصفات منم
نگفتمت که چو مرغان به سوی دام
هدف از به تحریر درآوردن این کتاب معرفی جوزم از جهات گوناگونی نظیر قدمت، تاریخ، جغرافیا، اداب و رسوم، گردشگری و ... می باشد.  جوزم بر خلاف اینکه در محور ارتباطی تهران _ بندرعباس قرار گرفته است ولی تا به حال مورد توجه و عنایت لازم و درشانی قرار نگرفته است و تا به امروز این شهر خوش اب و هوا با مردمانی خون گرم و اصیل به خوبی معرفی نشده است. امیدواریم با انتشار این کتاب توانسته باشیم گوشه ای از دین خود را نسبت به معرفی زادگاه و سرزمین پدریمان ادا کرد
بسم الله الرحمن الرحیم
قُل لا أملکُ لِنَفسی نَفعاً و لا ضَرّاً إلَا ما شاءَ الله
و لَو کُنْتُ أعْلَمُ الْغَیْبَ لَاسْتَکْثَرْتُ مِنَ الخیرِ و ما مَسَّنِیَ السّوء
...
(۱۸۸ سوره‌ی مبارکه‌ی اعراف)

اگر علم غیب داشتیم قطعا خیر خود را بیشینه می‌کردیم.
ولی ما مأمور به وظیفه‌ایم.
تجربه‌های سختی از سرمان گذشته است.

نباید به گذشته باز گردیم.
سال ۹۰ و ۹۱ همه‌ی جریان خودی به هم می‌پریدند. آقا آن سال‌ها می‌فرمودند اصلی و فرعی کنید.
الان هم مسأله‌
مناطق آزاد ایران یکی از مقاصد سفر جذابی هستند که از جاذبه های گردشگری مختلفی برخوردار اند. بیشتر مناطق آزاد ایران را جزیره های زیبای آن تشکیل داده اند. معروف ترین جزیره ای که از جهات مختلف ارزش سفر بالایی دارد، جزیره کیش است.

ادامه مطلب
برنده یعنی دزد!برنده یعنی اختلاس گر!
برنده یعنی کار کم و حقوق زیاد!
برنده یعنی اونی که از زیر کارها در میره!
برنده یعنی کسی که همیشه و هرجا قانون رو دور بزنه و میان بر پیدا کنه!
برنده یعنی اونی که صد مدل دروغ بگه و صدتا چهره و رنگ عوض کنه!
...
ترجیح می دهم بازنده باشم
چون
بازنده یعنی کسی که مطالعه می کنه
بازنده یعنی کسی که خوب می نویسه
بازنده یعنی کسی که خلوت و تنهایی رو به حضور در جمع بی ثمر و بی فایده ترجیح میده
بازنده یعنی قانون مدار
بازنده یعنی ا
سلام علیکم؛ یکی از بزرگترین پایگاهای آمریکا تقریبا ۱ ساعت پیش، در عراق دود شد هوا؛ با سربازان آمریکایی جنایتکار و انگلیسی خبیث. این عملیات با موفقیت انجام شد و یکی از جهات کلی آن سیاسی بودن آن است که تشکیک در عملیات را رعایت کرده.

بخشی از متن پیام:
"۲- به دولت‌های متحد آمریکا که پایگاه‌های خود را در اختیار ارتش تروریستی این کشور قرار داده اند اخطار داده می‌شود هر سرزمینی، به هر ترتیب مبدا اقدامات خصمانه و تجاوزگرانه علیه جمهوری اسلامی ا
امروز به یه جمله ای از ژان لکان برخوردم که خیلی برام جالب شد
                 من تنها از یک سمت میبینم اما از تمام جهات دیده میشوم
خیلی جالب بود داشتم فک میکردم  چقدر درسته و گاهی چقدر حواسمون باشه به همه ی وجه هامون....نه برای این که بقیه چه فکری راجع بهمون میکنن...که برای رشد و یادگیری و تغییر..... گاهی باید خودمونو از بیرون نگاه کنیم تا بهتر بتونیم نقاط ضعف و قوتمون رو بشناسیم و درستش کنیم...
کاش این حرفا فقط حرف نمونه ادامه داشته باشه این روزای خوب
بسم‌الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام خدمت هنرمندگرانقدر وبسیارارجمند آقای پرویز خان پرستویی عزیز
بی نهایت سپاسگزارم از شما و آنچه درخصوص اختلاس فرمودید
کاش همه اهالی سینما مسائل مربوط به مردم برایشان مهم بود
صدای افراد ضعیفی مثل من هیچ کجا وهیچ وقت به گوش کسی نمیرسد
شما هنرمندان که جایگاهی درقلبهای مردم دارید میتوانید صدای بلند مردم باشید
نمیدانم چه اتفاقی رخ داده است
سالها گفتند که روحانیون شیعه صدای م
الان که محاکمه ها همه به نفع بانکها است! تا بیشتر بتوانند نزول بگیرند. تقریبا قوه قضائیه نیز به استخدام بانکها در آمده. زیرا بانکها خودشان این پولها را، بدون مدرک و سند داده بودند، تا خرانه خالی شود والان شاد و خوشحال، بازهم میتوانند به اختلاس های بزرگ دست بزنند، و به گردن دیگران بیاندازند. اما بعد ا زکرونا باید روند قضایی تغییراتی را باور کند. یکی از انها الغای کاپیتولاسیون است
ادامه مطلب
از این وسعت تنگ 
از این بی قانونی ها، اختلاس هایی که به چشم می بینم
تمام تلاشم را انجام میدهم، ولی نمی دانم که چرا تاریخ باید این گونه رقم بخورد
اینجا بیمارستان، دوست دارم بیرون بزنم
شاید این دوست داشتن هم از هوای نفس باشد، که کار جهادی دست بکشم، ولی الان به نهایت رسیده
وقتی درد و بلا به نهایت برسد،
 باید گشایش خود را نشان دهد...
خدایا منتظر گشایشم
ادامه مطلب
متاسفانه در ایران دو موضوع مهم وجود دارد که هر دوی این موضوعات به اقتصاد ملی ما بستگی داشته که در طی این 20 سال اخیر بزرگترین معضله اقتصادی ایران محسوب میشود و هردوی آن در دست تعدادی از آقازاده ها قرار گرفته است یکی بانکها که رانت و اختلاس و بیرون رفتن ارز از بانکها توسط این افراد است و دیگری خصوصی سازی است که  بدلیل عدم واگذاری حقیقی به افراد ذیصلاح متاسفانه بزرگترین ضربه را این دو اقدام به اقتصاد ملی ما زده و مانع  رشد اقتصادی کشور شده است .

نیلسین
دینه ایراد دوتما قاردا ش دین و ایما ن نیلسین
بنده لر یو لدان چخو بللار  حی سبحان نیلیبن

بوسوزی گل تجزیه تحلیل ایله وار وجدانین
وقته که یئر شوره زاردور برف و باران نیلسین

جور به جور خلق ایلیوب الله بو مخلو قا تینی
شب پره گونن قا چار خورشید تابان نیلسین

ایله مو ر رحم و تر ّحم قارداش اوز قاردا شینا
قلبلر داشدان دا برک اولمو ش  سخنران نیلسین

ایرانی سن بوردا چاپ  اعوانین اوردا خشله سین
غر بدن تقلید ایدیر سن قم خراسان نیلسین

هانس
توضیحات طرح:
این ویلچر از یک دستگاه Emotiv epoc+ ، یک Mini PC ، یک ویلچر الکتریکی و تعدادی ماژول ساخته شده و کارکرد آن (در عکس به طور کامل مشخص میباشد) به زبان ساده به این صورت است که دستگاه ایموتیو نصب شده روی سر شخص فرد، سیگنال های مغر را دریافت و این سیگنال های آناگوگ دریافتی در این دستگاه  را به سیگنال های دیجیتال تبدیل می کنیم و میتوانیم برای این دیتای دریافتی استفاده های مختلفی کرد و کاربردی که ما برای آن تعیین کردیم درواقع استفاده از آن برای کنت
رسته‌ام از کمال انسانیاز حروف قیل و قال انسانی از جهات بی‌ثبات زوالاز جنوب و از شمال انسانی چون که برجسته‌ام به قامت روحباک نیستم از رجال انسانی زحمت عمرها بسی بردمتا که شد پاک سال انسانی هر کسی ریسمان خود بافددر پی اتّصال انسانی من ولی غرّه‌ام به حالت خویشغرقه در ارتحال انسانی حلمیا چشم حال خود وا کنبسته کن چشم و چال انسانی
برای تحقق جرم اختلاس مرتکب باید از کارکنان و کارمندان مؤسسات دولتی و فرقی نمی‌کند که وی رسمی، پیمانی یا قراردادی باشد. بنابراین به کارمند شرکت خصوصی و یا فرد عادی‌ که اموال دولتی را تصاحب کند مختلس گفته نمی‌شود.
اختلاس از جمله جرائمی است که در قانون‌ مجازات اسلامی برای آن‌ مجازات در نظر گرفته شده و با این گونه جرائم با شدت برخورد خواهد شد. اختلاس از جمله جرائم خیانت در امانت است. در مجله دلتا به بررسی جرم اختلاس و مجازات آن پرداخته شده اس
چرا زنان محجبه به بدحجاب‌ها توهین می‌کنند؟ چرا والدین مذهبی، فرزند بی‌بندوبار تربیت می‌کنند؟

شاید برای شما هم سوال پیش آمده که چرا بعضی از افراد با اینکه ظاهر خوب و موجه‌ای دارند اما دست به کارهای کاملا غیراخلاقی می‌زنند؟ اصلا چرا راه دوری بریم. بعضی از افراد صاحب منصب تو کشور خودمون، دست به اختلاس و دزدی و هزار کار وحشتناک دیگه می‌زنند، در صورتی که همیشه اول وقت در حال نماز خوندن هستند.  و یا رفتار زننده و توهین‌آمیز بعضی از مردها و
چرا زنان محجبه به بدحجاب‌ها توهین می‌کنند؟ چرا والدین مذهبی، فرزند بی‌بندوبار تربیت می‌کنند؟

شاید برای شما هم سوال پیش آمده که چرا بعضی از افراد با اینکه ظاهر خوب و موجه‌ای دارند اما دست به کارهای کاملا غیراخلاقی می‌زنند؟ اصلا چرا راه دوری بریم. بعضی از افراد صاحب منصب تو کشور خودمون، دست به اختلاس و دزدی و هزار کار وحشتناک دیگه می‌زنند، در صورتی که همیشه اول وقت در حال نماز خوندن هستند.  و یا رفتار زننده و توهین‌آمیز بعضی از مردها و
بیشترافرادبه گوششان میرسدکه درفلان بخش دست های پشت پرده هستند.درانتهااین دست های پشت پرده سوخته برمیگردند.همان گونه که امام اول شیعیان بافردی که قصدتصرف دربیت المال راداشت برخوردنمود.
فردی که میگفت کورهست ونمیبیندوپول گدایی مینمود.
دست های پشت پرده بیشتربه معنی مداخله هستند.وقتی جنجال ادغام غیرقانونی بوجودمیامداقتصادفریب دست های پشت پرده رامیخورد.موسسات کلی پول میگرفتندکلی به تولیدکننده میدادندتولیدکننده هم کلی میساخت وبعدقدرت خری
آروماتراپی (Aromatherapy) یک روش درمانی جامع است که از عصاره های طبیعی گیاهان برای ارتقاء سلامت و بهبودی استفاده می کند. بسته به شکل استفاده به این روش رایحه درمانی، عطر درمانی، و حتی روغن‌ درمانی هم گفته می شود. به دلیل تاثیر این روش درمانی بر اعصاب و روان، در این مطلب است سایت روانشناسی ویکی روان قصد بررسی تعریف آروماتراپی از همه جهات را داریم.
منبع مقاله : آروماتراپی یا رایحه درمانی چیست؟
ادامه مطلب
نگفتمت مرو آن جا ، که آشنات منم؟
در این سراب فنا ، چشمه حیات منم.

وگر به خشم روی صد هزار سال ز من
به عاقبت به من آیی ، که منتهات منم.

نگفتمت که به نقش جهان مشو راضی؟
که نقش بند سراپرده رضات، منم. 

نگفتمت که منم بحر و تو یکی ماهی؟
مرو به خشک ، که دریای باصفات منم. 

نگفتمت که تو را رهزنند و سرد کنند؟
که آتش و تبش و گرمی هوات منم. 

نگفتمت که صفت های زشت در تو نهند؟
که گم کنی که سرچشمه صفات منم. 

نگفتمت که مگو کار بنده از چه جهت
نظام گیرد؟ ، خلاق
قانون از کجا آورده ای؟ سالها پیش تصویب
شد، و انشاء الله در حال اجر است! ولی مهم این است که بگویند: به کجا برده اند؟ طبق
این قانون باید از صدر مشروطیت، از کلیه مسئولین بخواهند که: از کجا آورده اند؟ بعد
به کجا برده اند! حتی اگر مهریه: همسرانشان کرده اند، به دستور امام علی باید از انها
پس گرفته شود. یا اگر مرده اند و: به ورثه منتقل شده هم معلوم شود. ولی اکثر انها این
اموال را به خارج فرستادند، تا مشمول هیچکدام از مواد نشود! زیرا وقتی در حسابهای سری:
ب
هفتۀ بسیار سختی داشتم و عجیب غریب...این هفته با اغتشاشات شروع شد / من که همش بیرون بودم این چند روز تو خونه لم داده بودم کنار بخاری کتاب میخوندم اصلا هم نمیدونستم شورش شده / تا اینکه مامانم گفت تو خیابون یکی از بانک هارو کاملا آتش زدند و امروز که دیدم پرام ریخت، آخه محله ما معمولا آروم بود...خلاصه این هفته با برادران ضد شورش بسیج و نیروی انتظامی گذشت که واقعا ترسناکن '_' !!این هفته نظرم راجع به آیندم دوباره تغییر کرد و گفتم میتونم از جهات دیگه ای ه
امشب تلویزیون محاکمه ی رضوی، داماد شریعتمداری وزیر کار را نشان می داد و مدعی العموم مواردی از تخلفات دهها میلیارد تومانی رضوی را یاد آور شد.
خوشحال کننده هست از وقتی که آقای رئیسی مسئولیت قوه ی قضائیه را پذیرفتند چون مبارزه با اختلاس  و رانت شیب تند تری گرفته است و اما سئوال بی جواب هنوز هم در جلوی چشمانم رژه می روند و اینکه:
چه کسانی تمهیدات وام دهها میلیارد تومانی بدون وثیقه را برای رضوی و رضوی ها آماده می کنند؟ و چرا با آنها برخوردی صورت ن
افزایش شدید قیمت گوشت قرمز، بسیاری از خانواده‌ها را به‌لحاظ اقتصادی در تنگنا
قرار داده. فارغ از اینکه دولت باید در این موضوع چه‌کار بکند یا نکند (که به من
ربطی ندارد) پیشنهاد می‌کنم به سمت استفاده از رژیم‌های غذایی گیاه‌خوارانه یا
نیمه‌گیاه‌خوارانه حرکت کنیم. از بسیاری جهات، سالم‌تر، اخلاقی‌تر، و مقرون‌به‌صرفه‌تر
است.
زندگی ما شاید سخت باشه و عذاب از جهات مختلف بکشیم
ولی همونطورکه میبینید غم سختش میکنه
دلمون بعضی وقتا میگیره و تنگ میشه و یا موقعی که عشقمون میره
ولی همونطور که میبنید انتظار تنگش میکنه
جوانی که عاشق میشه برا این میشه که عشقش و خانومش باهاش بمونه و عشق زیباست
ولی همونطور که میبنید دروغ زشت و ناپسندش میکنه
دلا بعضی وقتا خوبن بعضی وقتا بد...!و بعضی وقتا آروم
ولی همونطور که میبینید روزگار سنگش میکنه
*عرفان ترانه
موفقیت کشاورزی صنعتی در افزایش تولید مواد غذایی قابل انکار نیست، اما این موفقیت فقط از برخی جهات قابل دفاع است.کشاورزی صنعتی—به جز مواردی نسبتاً استثنایی—منجر به فرسایش یا تحلیل رفتن خاک نیز شد و می‌شود. بنابراین از منظر مراقبت از منابع خاک، این موفقیت بی‌شباهت به این نیست که خانهٔ چوبی‌مان را با سوزاندن دیوارهای آن گرم کنیم!
ادامه مطلب
این مهمانِ شدیدن نا خوانده و بد محلِ این روز ها خیلی زوایای جالبی دارد!ازش خوشم نمی آید اصلن و سپاس گزارِ بودنش نمی توانم باشم؛ دل تنگی هایی حاصل کرده، جدایی هایی انداخته، حوصله سر بردگی، خمودگی، زوالِ جسم و سایِش اندیشه آورده است برایم و ناگفته نماند کِ اندکی سرفه ی خشک هم پیشکش گلویم کرده است :)نگرانی هایی کِ برای سلامتِ عزیزانِ در حال تردد در شهرمان هم کِ شدیدن فشرده می کند اعصابُ روانِ خراشیده مان را.اما تنها دردِ مشترکمان است؛پیکره ی من
وضعیت حجاب جامعه را ببینیم و بگوییم "رعایت حجاب الزامی است" !
عملکرد شوراهای شهر و روستا را ببینیم و بگوییم "شورای اسلامی" داریم!
وضعیت اسفبار موجود در دانشگاه آزاد را ببینیم و بگوییم "دانشگاه آزاد اسلامی" داریم!
فساد، فحشا , اختلاس و ارتشاء بیش از حدِ نُرم جامعه، زیبنده ی "جمهوری اسلامی ایران" نیست!
برای زدون برخی "پَلشتی ها" ی جامعه، باید از خود شروع کرد!حتی با سلاح "امر به معروف و نهی از منکر"!سلاح برنده ای که در دست همه ی ما هست ولی "بِکارمان نم
من برگشتم^_^
دوسه روز پیش یه پست گذاشتم که به ربع ساعت نشد پاکش کردم دلیلشم این بود خیلی وقتا نباید خیلی چیزارو توضیح داد واسه کسی که نمیشناسیش و بهتره همونطور فکر کنه
ایکس امتحاناش تموم نشده هنوز و سخت داره درس میخونه،این روزا خیلی ناامیده و واقعا میدونم بخاطر شرایط سخت امتحاناشه وگرنه بعدش عادی میشه.باهاش صحبت کردم ولی دلم نمیخواد زیاد مزاحمش باشم:///ترجیحم اینکه درسشو بخونه و ذهنش اشفته نشه..از خیلی جهات هم خیالم راحته ازش..درس میخونه..دوس
احسان محمدی فاضل: دیگر دوبشکم خدا رحمتش را جاری می کند یا در بسته ای در این جهان گذاشته که برداریم حال بعضی دسترسی بهتری دارند یا توانایی بیشتری از آن برداشت می کنند و برای خود و مردم بهینه استفاده می کنند و برخی نه بر خود می خواهد نه دیگری.
حالِ این روزهای ایران اینگونه است، دیگر غیرمستقیم نه بلکه در چشمان زل میزنند و می گویند اگر می خواهید بهتر زندگی کنیدبروید همانجاهایی که بهتر زندگی می کنند. غبطه می خورم به مردمی که حکمرانانشان حتی برای ت
احسان محمدی فاضل: دیگر دوبشکم خدا رحمتش را جاری می کند یا در بسته ای در این جهان گذاشته که برداریم حال بعضی دسترسی بهتری دارند یا توانایی بیشتری از آن برداشت می کنند و برای خود و مردم بهینه استفاده می کنند و برخی نه بر خود می خواهد نه دیگری.
حالِ این روزهای ایران اینگونه است، دیگر غیرمستقیم نه بلکه در چشمان زل میزنند و می گویند اگر می خواهید بهتر زندگی کنیدبروید همانجاهایی که بهتر زندگی می کنند. غبطه می خورم به مردمی که حکمرانانشان حتی برای ت
بسم الله مهربون :)
دلم میخواد استاد پاتولوژی کنارم باشه، بگیرم بکشمش رو آسفالت بلکه کمی دلم خنک شه. آخه بی انصاف مگه زبان اصلی درس میدی که زبان اصلی امتحان میگیری؟ خب من زبانم خیلی قوی نیست، بلدم ولی نمیتونم جواب بدم ~_~
یه کیسی داده بود گفته بود یه خانوم جوونه که سابقه درمان با کورتون داره، حالا مفصلش ورم کرده، قرمز شده، درد داره، در همه ی جهات حرکتش محدوده، نمیتونه تکونش بده، تب هم داره! تشخیص و اقدامتون چیه؟
اولش فکر کردم نقرس داره، بعد فکر

بیچاره مترسک !

بی‌‌پلک‌ به‌ هم ‌برزدنی، بر سر پا ماند

یک عمر سر مزرعه با چشمِ چراغان.هنگام درو آمده، اما

سهم وی از این مزرعه، نفرین کلاغان !
@@@@@

از چاله به چاه
تو بر اوج فلک چه دانى چیستکه ندانى که در سرایت کیست  (سعدی)______________________افسوس ای منجّم!در جست‌وجوی طالع و تقدیر آدمی،مُشتی سیاهچاله در اعماق کهکشان،هوش از سرت ربود و ندیدیاین چاه‌های ویلِ زمین را                                  که یک‌نفسبلعیده‌اند هر دو جهان را
سخنگوی قوه قضائیه:
بازگرداندن بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان از اموال بدهکار بزرگ بانکی به بیت‌المال از جمله اقدامات قوه‌قضائیه برای مبارزه همزمان با فساد اقتصادی و بازگشت اموال بیت‌المال در چند وقت اخیر بوده است.
پ ن: اگر مردم بدانند دولت در یک سال چقدر در آمد دارد و چقدر هزینه می کند وهمچنین  برگشت پولهای اختلاس شده به خزانه دولت، کجا هزینه می شود، بسیاری از مشکلات و سوء ظن ها نسبت به مسئولین بر طرف خواهد شد.
دولت و نهادها که شیشه ای نباشند شا
آرایش های دایرکشنال ثابت آرایش های ثابت، شامل میکروفن های دایرکشنال مرسوم، دایرکشنالیتی انها به وسیله ادغام خطی خروجی ها که به فشار دریافتی در هر ورودی مربوط است بدست می آید. یک ادغام خطی به وسیله ی فیلتر کردن هر خروجی و اضافه شدن آن  به یا کاستن ان از خروجی های دیگر بدست می آید. Frontal Directivity افزایش می یابد اگر این خروجی ها به صورت افزاینده تری ترکیب شوند که در نتیجه روبرو بودن سیگنال با آرایش نسبت  به هنگامی که در بیشتر جهات دیگر قرار گرفته ب
یگانه راه ایجاد برادری و وحدت معنوی
ما صورتاً از جهات گوناگونی اتحاد داریم ; 
۱_همه از فرزندان آدم و حوا هستیم
۲_ همه از جمله امت نبی اکرم (ص‌)هستیم.
۳_همه هموطن هستیم و کشورمان ایران است.
لیکن برای حل مشکل،وحدت صوری کافی نیست،بلکه آنچه لازم است ایجاد اتحاد و وحدت معنوی است که یگانه راهش هم آن است که عقاید تفویض،بدا،تبرا و تقیه را کنار گذاشته و حقانیت صحابه خصوصاً خلفای اربعهش و ازواج مطهرات و اهل بیت را یکصدا اقرار کنیم و بدان معتقد شویم. و دس
فعالیت های فرهنگی آزادگان در سراشیبی توقف مطلق
بعد از یک دوره
پرتلاطم از سال 88 تا سال قبل،به جهت نفوذ افراد منفعت طلب به دایره رهبری
فعالیت ها،کم کم نیروهای صدیق و پرتلاش آزادگان یکی بعد از دیگری کنار
کشیدند و متاسفانه فعالیت های فرهنگی آزادگان به سمت خاموشی متمایل شده
است،کم کم داریم دوباره فراموش می شویم کم کم همایش ها تعطیل و دوباره
افراد خاصی بر جهات اقتصادی و مدیریتی آزادگان بدون رعایت معیارهای لازم
تکیه زده اند اما این بار با لیا
ابا برجام و ۲۰۳۰
چند نکته جالب از تجربه زیارت عتبات عالیات:
۱. کمتر از ۱۰ سال پیش هزار دینار برابر هزار تومان بود و الان هزار دینار برابر ده هزار تومان یعنی کاهش ۱۰ برابری ارزش پول ملی؛  در حالیکه عراق جنگ با داعش و حمله ترکیه و مشکلات داخلی  فراوان داشته و ما برجام داشتیم . با تبریک به مسوولان محترم یا بهتر بگویم به تبعیت از عراقی ها آقایان "ابا برجام" بابت این شاهکار. 
 نفوذی ها و دوتابعیتی های خائن و اختلاس گران و حامیان آنها از داعش هم خطرنا
دعاوی کیفری
به مجموعه دعاویی اطلاق میگردد که مربوط به رفتار مجرمانه افراد بوده و در قانون مجازات برای آن مجازات تعیین شده است و رسیدگی به آن تابع قانون آئین دادرسی کیفری بوده و در صلاحیت محاکم کیفری اعم از دادگاه کیفری 2 و دادگاههای کیفری یک استان و دیوان عالی کشور میباشند.
اعم دعاوی کیفری به شرح ذیل عبارتند از :
شکایات مربوط به قتل و جرح و ضرب عمدی
شکایات مربوط به مطالبه دیه
شکایت مربوط به کلاهبرداری و اختلاس و ارتشاءِ و ربا و خیانت در امانت
غیر دعوا سر ظهور شما، گشته ام! در جهان مصافی نیست 
همه ی جنگ ها سر صلح است، و از این بدتر اعترافی نیست 
وای از این خواص خالی بند! مفت شمشیر را فروخته اند 
آن چه زیر عبایشان دارند بخدا که به جز غلافی نیست 
دود شد هر چه بود و رفت به باد آه ای ماه پشت ابر! مباد
به غمت خو کنی که بی تو زیاد آسمان آسمانِ صافی نیست 
جز همین اختلاف در طبقات آن هم از لطف بعضی از حضرات
شکرلله که از جمیع جهات بین یارانت اختلافی نیست 
تو امیری! مراد تو عشق است، عمل و اعتقاد تو ع
اگر با سنگ‌های طبیعی آشنایی داشته باشید می‌دانید که سنگ فیروزه یکی از سنگ‌های معدنی زیبا به رنگ آبی است. اهمیت سنگ فیروزه چه در میان صنعتگران و فعالان حیطه زیورآلات و چه در حوزه صنایع دستی بسیار زیاد است. رنگ سنگ فیروزه در طیف آبی روشن تا سبز مشاهده می‌شود. مرغوب‌ترین و با کیفیت‌ترین سنگ فیروزه از معادن ایران به ویژه نیشابور استخراج می‌شود. علاوه بر کشور ما ایران کشورهایی مانند مصر، آمریکا و مکزیک نیز دارای معادن فیروزه هستند.
ادامه مطل
یا مقلب القلوب والابصاریا مدبر اللیل والنهاریا محول الحول والاحوالحول حالنا الی احسن الحال1. متاسفانه سال 98 در جهات مختلف همچین سال مشتی نبود ایشالا آخر کاری مردونگی کنه همینجور که داره میره غم و غصه هاش رو هم برداره با خودش ببره!2. رهبری معظم امسال رو سال جهش تولید نامگذاری فرمودنددر واقع چندین ساله که نامگذاری ها حول مسائل اقتصادی ومخصوصا تولید میچرخه و معلوم میکنه تلاشهای انجام شده نتونسته رضایت ایشون رو جلب کنهو این نیست مگه بخاطر نقش
تکنیک اسکمپر چیست؟
اسکمپر یکی از روش‌های ایده‌پردازی و حل مشکل است. این تکنیک بسیار ساده و کاربردی بوده و برای ارتقای سطح کیفیت هر نوع برنامه‌ای میتواند مورد استفاده شما قرار بگیرد. در این روش مجموعه‌ای از واژه‌های سوالبرانگیر موجب می‌شود با تصور مسائل و محدودیت‌ها در جهات و ابعاد مختلف، راه‌حل‌ها و ایده‌های بیشتر و با کیفیت‌تری برای حل مسئله ارائه و حتی فرصت‌هایی جدید شناسایی شود. در ادامه مطلب با شیوه بکارگیری این تکنیک اشنا شوی
چن تا از آهنگاشو برام فرستاده بود. وقت نکرده بودم گوش بدم.الان که بازش کردم فضای موسیقیش جالب بود. کلا موسیقی به کنار، حرفای جالبی زده بود. ینی حداقل جای فکر کردن داشت. یا اگر هم خودش حرف عمیقی نزد جرقه‌ی یک سری فکر هارو توی ذهن من زد.
نمیخوام خیلی در موردش بنویسم چون هیچ تضمینی نیست که بعدا هم به آهنگاش گوش بدم ولی حداقل این برای من جالب بود:
تا وقتی ضعیف هستی مظلوم واقع میشی، وقتی قدرت داشته باشی ظالم خواهی شد. حالا این که این قاعده چقدر با اید
یکی از تفریحات پرطرفدار که برای تحقیقات شرکت‌ها ، دانشگاه‌ها از آن استفاده می‌کنند، کوادکوپترها هستند. « کواد کوپتر مدل Q5» با توجه به ابعادش در گروه کوادکوپترهای کوچک قرار دارد که می‌تواند پشتک بزند و چرخش 360 درجه داشته باشد.Q5 می‌تواند در شش‌جهت مختلف پرواز کند و دارای ژیروسکوپ برای تعادل بیشتر است. این کوادکوپتر 32 سانتی‌متری مجهز به سیستم هدلس بوده و حداکثر می‌تواند با سرعت 60 کیلومتر بر ساعت پرواز کند. برای هدایتش باید از ریموت کنترل
یکی از تفریحات پرطرفدار که برای تحقیقات شرکت‌ها ، دانشگاه‌ها از آن استفاده می‌کنند، کوادکوپترها هستند. « کواد کوپتر مدل Q5» با توجه به ابعادش در گروه کوادکوپترهای کوچک قرار دارد که می‌تواند پشتک بزند و چرخش 360 درجه داشته باشد.Q5 می‌تواند در شش‌جهت مختلف پرواز کند و دارای ژیروسکوپ برای تعادل بیشتر است. این کوادکوپتر 32 سانتی‌متری مجهز به سیستم هدلس بوده و حداکثر می‌تواند با سرعت 60 کیلومتر بر ساعت پرواز کند. برای هدایتش باید از ریموت کنترل
دیگه واقعا خیلی پر رویی میخواد توی چشم ملت نگاه کنی ،دستاتو بزاری روی کمرت و قیافه ی حق بجانب بگیری که توی رسانه ی ملی اعلام کنی که مردم دارن سیاه نمایی میکنند و خبر کذب نشر میدن و فوت یه فرد بر اثر خودکشی از فقر نبوده ؟!!!!!! خیلی پرو رویین شما اگه این خبر دروغ بود ، دیگه خیلی دیر شده که ی دروغ های راست رو پامال کنید ،یعنی ما واقعا نداشتیم کسی که از فقر که مسبب اون اختلاس میلیاردی آقایان و خرید جزیره ی آقازاده هاست ،دست به خود سوزی بزنه ؟؟!!! یا نه
اگر با سنگ‌های طبیعی آشنایی داشته باشید می‌دانید که سنگ فیروزه یکی از سنگ‌های معدنی زیبا به رنگ آبی است. اهمیت سنگ فیروزه چه در میان صنعتگران و فعالان حیطه زیورآلات و چه در حوزه صنایع دستی بسیار زیاد است. رنگ سنگ فیروزه در طیف آبی روشن تا سبز مشاهده می‌شود. مرغوب‌ترین و با کیفیت‌ترین سنگ فیروزه از معادن ایران به ویژه نیشابور استخراج می‌شود. علاوه بر کشور ما ایران کشورهایی مانند مصر، آمریکا و مکزیک نیز دارای معادن فیروزه هستند.
ادامه مطل
فساد سیاسی

7148

به قلم دکتر فتح الله دهقان. کلاهبرداری که معنی ربودن می دهد یک اقدام ماهرانه و با حربه ‌ فریب و اختفا است. بنا به اخبار منتشر شده در مطبوعات تخلف پتروشیمی در کشور رکورد زده و بر سکوی قهرمانی فساد ایستاده است. بنا به گواه تاریخ پاک سیرتی، پاک طینتی، پاک نیتی و پاک دستی از مشخصات فرهنگ و تمدن ایرانی بوده است. مردان و زنان واجد این مشخصات از جایگاه و احترام خاصی در جامعه برخوردار بوده اند. دین مبین اسلام نیز همواره به پاک سیرتی و
فساد سیاسی

7148

به قلم دکتر فتح الله دهقان. کلاهبرداری که معنی ربودن می دهد یک اقدام ماهرانه و با حربه ‌ فریب و اختفا است. بنا به اخبار منتشر شده در مطبوعات تخلف پتروشیمی در کشور رکورد زده و بر سکوی قهرمانی فساد ایستاده است. بنا به گواه تاریخ پاک سیرتی، پاک طینتی، پاک نیتی و پاک دستی از مشخصات فرهنگ و تمدن ایرانی بوده است. مردان و زنان واجد این مشخصات از جایگاه و احترام خاصی در جامعه برخوردار بوده اند. دین مبین اسلام نیز همواره به پاک سیرتی و
سلام علیکم؛ یکی از بزرگترین پایگاه های آمریکا تقریبا ۱ ساعت پیش، در عراق دود شد هوا؛ با سربازان، آمریکایی جنایتکار و انگلیسی خبیث انشا الله. این عملیات با موفقیت انجام شد و یکی از جهات کلی آن سیاسی بودن آن است که تشکیک در عملیات را رعایت کرده. انتقام سخت یعنی انتقامی شدید؛ تشکیل شده از انتقام اوسط، انتقام صغرا و انتقام کبیر.
هیچ پایگاه نیروهای آمریکایی نباید در غرب آسیا به خصوص در کشور های 'نوروزی' حضور داشته باشد. این انتقام صغرا است و ان
 آیا به پاک کننده آرایش نیاز دارید که به سلامتی پوستتان نیز کمک کند؟ آیا تا به حال روغن بادام را در نظر گرفته اید؟ همان طور که می دانید این روغن شگفت انگیز، فواید بسیاری برای سلامتی پوست و مو دارد. معمولا روغن بادام در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست استفاده می شود، چرا که به تقویت پوست در بسیاری جهات کمک می کند.
این روغن یک آنتی اکسیدان فوق العاده است که آثار مخرب آفتاب را ترمیم کرده و اثرات پیری پوست را کم می کند. این ها تنها تعداد محدودی
چه حلقه‌های بی‌ثمر تو را به دار می‌کشدبیا به حلقه‌ی خدای که دست یار می‌کشد
نه رهگذار عشق که بیا و جان عشق باشبیا که حقّ حی تو را بدان دیار می‌کشد
تو حرف دیگران زنی به دیگران و سایه‌ایحریف حرفه‌ای نه‌ای که از تو کار می‌کشد
قلم شکست و جان گرفت، قلمروی بیان گرفتعنان کشید و خوان گرفت، خوشم به دار می‌کشد
رسید وصل تازه‌ای، درون یکی برون یکی بکشت جان و جان نو به روزگار می‌کشد
زمانه‌ای غریب نیست، غریب حال آدمی‌ستکه بر درخت روحسار نشسته قار
افراددریک منطقه باتوجه به بالاوپایین شدن نرخ سودسپرده دربازارهاپولدارمیشدند.اگرسودسپرده کاهش میافت منطقه الف که نسبت به منطقه ب سودسپرده بیشتری داشت جهت سرمایه گذاری انتخاب میشد.فقط این نبودکاهش سودسپرده همچون افزایش سودسپرده موجب خلق پول ناشی ازخریدوفروش درزمان های مختلف میشد.وقتی نرخ سودسپرده کاهش میافت بازارکالاهای دسته دوم ودسته اول دچارافزایش قیمت میشداین افزایش قیمت دلیل های زیادی داشت.میشدگفت یک رادیوپنج هزارتومانی بسادگی
تکنیک اسکمپر چیست؟
اسکمپر یکی از روش‌های ایده‌پردازی و حل مشکل است. این تکنیک بسیار ساده و کاربردی بوده و برای ارتقای سطح کیفیت هر نوع برنامه‌ای میتواند مورد استفاده شما قرار بگیرد. در این روش مجموعه‌ای از واژه‌های سوالبرانگیر موجب می‌شود با تصور مسائل و محدودیت‌ها در جهات و ابعاد مختلف، راه‌حل‌ها و ایده‌های بیشتر و با کیفیت‌تری برای حل مسئله ارائه و حتی فرصت‌هایی جدید شناسایی شود. در ادامه مطلب با شیوه بکارگیری این تکنیک اشنا شوی
شاید امروزه ناچیز کسی باشد که با معضلاتی همچون دزدی کردن کالا منزل و خودرو جلوه گر نشده باشد و خواه تو تک آن نشنیده باشد. با افزایش رونق زندگی، اجتماع به سمتی رفته که وجود لوازم گرانبها بها و لوکس به قلیل از زندگی این روزهای ما تغییر شده است. ولی داخل کنار تمامی هیجان و زیبایی که این سبک از عمر برای ما بوسیله همراه دارد باید توجه داشت که ممکن است از سوی دیگر دلیل و سبب ای بخاطر به ریسک افتادن امنیتمان باشد. هرچند که باید ابد حواسمان به زندگی ما
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه
جامعه‌ای تربیت کردیم که در آن تتلو ها مورد تکریم و احترام هستند با آن وضعیت ظاهری که تا شنیده این از نظر شرع مقدس شیعه اشکال دارد.ولی شجریان که فریاد زننده فرهنگ ایرانی اسلامی ما بود ،با اخلاق ترین فرد در عرصه موسیقی بود و حافظ و سعدی و مولوی و سنایی را فریاد میزند ممنوع است...
حال میفهمم خلایق هرچه لایق یعنی چه!!!
یا صاحب العصر والزمان اینان که برای برای نام خیابان اعتراض کردند برای اختلاس ه
شاه‌چراغ، شیرازبقعه ی متبرکه ای در قسمت خارجی این مکان پوشیده از کاشی هایی شیشه ای است که نور را در تمام جهات بازمی تابانند. زیارتگاهی به جای مانده از قرن چهارده که بارها و بارها به دلایلی چون زلزله و آسیب ساختاری، بازسازی شده است؛ اما هیچ گونه از این مداخلات اثری بر روی حسی که هنگام ورود به آن دریافت می کنید، نمی گذارد.

شاه‌چراغ، نام آرامگاهی است در شیراز که از قرن چهارده به جای مانده است
شاه‌چراغ، شیرازبقعه ی متبرکه ای در قسمت خارجی این مکان پوشیده از کاشی هایی شیشه ای است که نور را در تمام جهات بازمی تابانند. زیارتگاهی به جای مانده از قرن چهارده که بارها و بارها به دلایلی چون زلزله و آسیب ساختاری، بازسازی شده است؛ اما هیچ گونه از این مداخلات اثری بر روی حسی که هنگام ورود به آن دریافت می کنید، نمی گذارد.

شاه‌چراغ، نام آرامگاهی است در شیراز که از قرن چهارده به جای مانده است
به
طور کلی انتخاب جهت استقرار ساختمان به عواملی چون وضع طبیعی زمین میزان نیاز به
فضاهای خصوصی، کنترل و کاهش صدا و نیز به دو عامل باد و تابش آفتاب بستگی دارد.
این بخش، قسمت عمده­ای از وظیفه یک معمار است، که ساختمان را به نحوی قرار دهد تا
بیشترین استفاده از نور خورشید در رابطه با شرایط گرمایی و بهداشتی و روانی حاصل
گردد. به طور کلی در مناطق سردسیر و در عرض­های جغرافیایی بالا که هوا اغلب سرد
است، ساختمان باید در جهاتی قرار بگیرد که حداکثر انرژی
تک فرزندی مزایا و معایب
امروزه به دلیل مشغله والدین و هزاران دلیل اجتماعی و فرهنگی دیگر بسیاری از والدین پس از داشتن یک فرزند دیگر تمایلی برای داشتن فرزند دیگری در خانواده خود ندارند و 
سعی می‌کنند برنامه‌های زندگی خود را بر مبنای تک فرزند بودن کودک خود پایه‌ریزی کنند. اما تک فرزندی هم برای خود مزایا و معایب دارد که ما در این مقاله به بررسی جهات 
مختلف این موضوع می‌پردازیم.

ادامه مطلب

شبهه  : تفاوت عمامه با تاج چیه ؟ تفاوت مقام عظما با آریامهر چیه ؟ فرق عاشق ولایت با جان نثار چیه ؟
مگه قبل انقلاب نماز نمیخوندیم؟حج نمی رفتیم ؟ روضه نمی گرفتیم ؟ ناموسمون حرمت نداشت ؟ 
پس چه فرقی کرد ؟ الان که این همه دزدی و اختلاس و فساد و فحشاء و اعتیاد در جامعه می بینیم.
پس کو اسلامی که ازش دم می زدید ؟

برای مشاهده کلیپ شبهه و پاسخ آن اینجا کلیک کنید
دونالد ترامپ رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا طرحی موسوم به معامله‌قرن را که مدعی است برای حل مسئله فلسطین طراحی شده، در روز سه‌شنبه، 8 بهمن‌ماه در نشستی رسماً از این طرح رونمایی کرد. این طرح یک‌جانبه را می‌توان از جهات مختلف مورد بررسی قرار داد.
ادامه مطلب
کشوری که روی نفت وکمربندزلزله خوابیده باشدبیشتربودجه خودراخرج مهم ترین میکندوآن هم ایمن کردن ساختمان وساختارکشورهست.
وقتی ساختمان وساختارایمن نباشددربرابرهمه چیزراحت اختلاس رخ میدهد.ساختمان وساختاربدترین کیفیت رااگرداشته باشدخرج بیشترمیتراشد.درواقع ازبخش بیمه هم زیان آورترساختمان وساختاری هست که همواره درگیربی کیفیت تشکیل شدن هست.یک ساختمان نوسازدریک منطقه زلزله خیزده بارساخته میشودوفرومیریزدوعلت مهم آن ناتوانمندبودن معماروب
بسم الله الرحمن الرحیم

مگر میشود ادعای انتظار ظهور داشت و مانند سد ایستاد در مقابل درآمدهای اقتصادی شیعیان امام؟
چقدر مضحک است
ادعای انتظار داریم و با واردات ویا باخرید کالاهای ساخت کشورهایی که هیچ اعتقادی به آقا و مولایمان اباصالح المهدی ندارند در رونق اقتصادی شان بکوشیم و بازار شیعیان اباصالح المهدی را از رونق بیاندازیم.با اختلاس کمر اقتصاد شیعیان را بشکنیم
بدون شک اعتقادی به آقا امام زمان عجل الله
مطمئنا پیش اومده براتون برید تو فاز یه فیلم یا داستان نه ؟ من بعد از مدت های طولانی برگشتم به فاز ارباب حلقه ها و هابیت  
شروع کردم به خوندن کتابای ارباب حلقه ها که البته میدونم قراره پشیمون شم چون همه میدونن خوندن کتابه بعد از دیدن فیلم اصن حرامه! اما چیزی ک برام قشنگه شباهتای کتاباش به کتابای دنیای وارکرافته... نه از نظر داستان و روایت ، بلکه از لحاظ محیط و اسما و اینا . 
واسه کسایی ک نمیدونن ، دنیای وارکرفت و دنیای ارباب حلقه ها یا همون سرزمی
پاورپوینت کلیات رشد و تکامل حرکتی
دانلود پاورپوینت با موضوع کلیات رشد و تکامل حرکتی، در قالب ppt و در 24 اسلاید، قابل ویرایش، شامل روند تکامل حرکات در انسان، جهات رشد، طرح‌های تحقیقی در زمینه‌ی رشد، دیدگاه‌های نظری در رشد حرکتی، نمو، رشد، بالیدگی، رشد و تکامل حرکتی، الگوی حرکتی، مهارت حرکتی پایه، الگوی حرکتی تکاملی، الگوی حرکتی پیشرفته، مهارت ورزشی، جهات رشد
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
24

حجم
646 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
تربیت ب
پاورپوینت کلیات رشد و تکامل حرکتی
دانلود پاورپوینت با موضوع کلیات رشد و تکامل حرکتی، در قالب ppt و در 24 اسلاید، قابل ویرایش، شامل روند تکامل حرکات در انسان، جهات رشد، طرح‌های تحقیقی در زمینه‌ی رشد، دیدگاه‌های نظری در رشد حرکتی، نمو، رشد، بالیدگی، رشد و تکامل حرکتی، الگوی حرکتی، مهارت حرکتی پایه، الگوی حرکتی تکاملی، الگوی حرکتی پیشرفته، مهارت ورزشی، جهات رشد
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
24

حجم
646 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
تربیت ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها